אור LED המבול

אור LED המבול

נורית LED המבול, הידוע גם בשם זרקורים, נורות, תאורה, וכו ', משמשת בעיקר למטרות תאורה אדריכלית, כמו גם שטח מסחרי תאורה, כבד, הדקורטיביים שלה appearanc

LED המבול אור, הידוע גם בשם זרקורים, נורות, תאורה, וכו ', משמש בעיקר לצורך תאורה אדריכלית, כמו גם מסחרי שטח תאורה דקורטיביים, בנוסף לרכיבים כבד, המראה שלה יש גם ואמיתיות, כי בדרך כלל יש סיבה לשקול את החום, לכן את המראה שלה עם האור המבול מסורתיים, ישנם כמה הבדלים.

LED המבול תכונות האור:
לשוק המשותף, אור LED המבול הוא משמעותי מבחר 1W נורית ההפעלה גבוהה (כל רכיב LED יתבצע על PMMA עם עדשה אור יעילות גבוהה, הפונקציה העיקרית היא משנית האור הנפלטים ההקצאה LED, שהיא השנייה האופטי), ישנן מספר חברות כי קירור טכנולוגיה מטופלים היטב, השתמש 3 ואט וכוח עליון LED. מתאים לאירועים גדולים יצוקה תאורה, בניית תאורה. זרקורים כמו גם מה שצריך לשים לב לזה?
טוהר גבוהה אלומיניום מחזירור, לשגר את התוצאות הטובות ביותר ההשתקפות המדויקת ביותר.
2, סימטרית צר-זווית, זווית אופטי, מערכות עם אסימטרית.
3, מאחורי החלפת מנורה פתוח-סוג, תחזוקה קלה.
4, המנורות קלים להתאים את סולם צלחת תאורה בזווית.  האזורים היישום העיקרי הם על אלה: בודד בניין, בניינים היסטוריים החיצוני תאורה, האור מחוץ לבניין באמצעות תאורה, תאורת מקומיים, נוף ירוק תאורה, בילבורד, תרבות רפואית, מתקנים מיוחדים אחרים, תאורה, ברים, דיסקוטקים ואווירה אחרים בידור תאורה וכן הלאה.

Hot Tags: אור LED המבול, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מותגים, לקנות, זול, איכות גבוהה, אישורים לסה נ, הטוב, אופנה
מוצרים קשורים

קירה

קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540