הבית > חדשות > תוכן

טווח רחב של אור


Floodlights בדרך כלל לא להגדיר את העדשה (בנוסף אור המבול אור), אבל השימוש באור ישיר ממקור האור ואת פני השטח מפני השטח של האור אל האור, כך יש לו מבנה כיווני, אלא גם מרחק רב תאורה עם זרקורים, זה יהיה ישיר האור מן האור מעבה אור ואור, אשר יצוק זרקורים אור. יש גם מגוון רחב יותר של אורות המיועדים לכל התאורה, ועל החלק המקומי של הבמה כדי לגרום אור רך משמעותי יותר, המבול אור או כדי להפוך את פני השטח יש תאורה אחידה והוא יכול להתאים את הזווית שלה ואת הצרכים האחרים של העיצוב לבד מנורות ופנסים.

Floodlight יש מגוון רחב של מאפיינים אור, אור רך ואחיד, יחד עם מסנן צבע יכול לקבל צבעים אחרים של אור. שלב תאורה עם זרקורים תוכנן בדרך כלל בתור שורה של אורות, שטח גדול של תאורה. ההשפעה המקומית של תאורת הבמה, המבול אור השימוש זווית מתכווננת של מנורות הפרט. Floodlights בהיקף של תאורת הבמה לא יכול להיות נקודה נקודה משמעותית עקבות של המקום.

Floodlights כמקור אור חשמלי של מוצרים חלופיים הוכרו על ידי יותר ויותר אנשים, יש גם הוחל בתחומים רבים. המאפיינים העיקריים שלה הם כדלקמן:

1, אריכות ימים: נורת ליבון כללית, מנורות פלורסנט, חיסכון באנרגיה, ופנס מנורת גז אחרים יש נימה או אלקטרודה, נימה או אפקט אלקטרודה מזנק הוא בדיוק החלק הדרוש של מגבלת החיים המנורה. תדירות גבוהה ללא הפרעה ללא הפרעה, ללא תחזוקה או פחות, עם אמינות גבוהה. חיים של עד 60,000 שעות (10 שעות ביום, החיים יכולים להגיע ליותר מ -10 שנים). לעומת אורות אחרים: 60 פעמים מנורת ליבון; 12 פעמים מנורות חיסכון באנרגיה; 12 פעמים מנורת פלורסנט; הוא 20 פעמים מנורת כספית בלחץ גבוה; אורך החיים הארוך של האור ובכך להפחית באופן משמעותי את דאגות התחזוקה ואת מספר תחליף, שמירת עלויות החומר ועלויות העבודה, וכדי להבטיח שימוש נורמלי לטווח ארוך. מאז הזרקור אין אלקטרודה, המבול אור זה מסתמך על העיקרון של אינדוקציה אלקטרומגנטית ואת העיקרון של פריקה הקרינה לאור, כך שזה לא קיים כדי להגביל את החיים של הרכיבים הבלתי נמנעים. חיי השירות נקבעים רק ברמת האיכות של הרכיבים האלקטרוניים, בעיצוב המעגל ובתהליך הייצור של הקצף, חיי השירות הכללי של עד 60,000 עד 100,000 שעות.

2, חיסכון באנרגיה: לעומת ליבון, כ 75% חיסכון באנרגיה, 85W הזרקור שטף אור הזרקורים ו 500W אור ליבון שטף שווה בערך.

3, איכות הסביבה: הוא משתמש סוכן כספית מוצק, גם אם ההפסקה לא תגרום זיהום לסביבה, יותר מ 99% ההשבה, הוא מקור האור הירוק האמיתי.

4, לא הבהוב: בגלל תדירות גבוהה של עבודה, כך "אין אפקט stroboscopic", לא יגרום עייפות העין, להגן על העיניים בריא.

5, צבע הוא טוב: צבע המדד הוא גדול מ 80, צבע בהיר רך, מראה את הצבע הטבעי של האובייקט על פי.

6, טמפרטורת צבע אופציונלית: מ 2700K ~ 6500K על ידי הלקוח על פי הצורך לבחור, המבול אור יכול להיות עשוי נורות צבע, עבור תאורה עיטור גן.

7, שיעור גבוה של אור גלוי: באור הנפלט, יחס האור הגלוי של 80% או יותר, אפקטים חזותיים.

8, ללא חימום מראש. ניתן להפעיל באופן מיידי מחדש, פעמים רבות את הבורר לא יהיה רגיל עם מנורת פריקה אלקטרודה לאור הירידה.

9, ביצועים חשמליים מעולה: גורם כוח גבוה, הרמוניות הנוכחי נמוך, המבול אור מתח קבוע אספקת מתח, הפלט של שטף אור קבוע.

10, את ההתקנה של הסתגלות: ניתן להתקין בכל כיוון, ללא הגבלה.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540