הבית > חדשות > תוכן

אורות גן כדי ליצור תצוגה טובה

אורות גן, כפי שהשם מרמז, משמש בעיקר בגן האורות. יש לו צריכת חשמל נמוכה, גורם בטיחות גבוה, תאורה ומאפיינים אחרים. במונחים של פונקציה, הוא המלך של אווירה סצנה. יש צורה וראייטי, בחלל שונה, אירועים שונים וחפצים שונים, זה יכול ליצור סביבת חלל זיהומיות וליצור אווירה שונה של הסצינה. אז, איזה סוג של סביבה מתאימה יותר אורות גן?

הסביבה הראשונה - המקום של אנשים רבים. כגון פארקים. מנורה גן הכוונה המקורית היא בניגוד היופי של הגן, ולאחר מכן לתת לאנשים ליהנות מארצות הברית. גן, גן טבע קל הוא סביבה אלגנטית. אז, כל עוד זה סביבה אלגנטית, מתאימים התקנה ושימוש של אורות גן. פארק הנוף והאווירה, עם האורות בגינה כמובן מתאים מאוד. בערב, האורות דולקים, לא רואים אותו יופי. אם זה מצב קשה של בנייה מלט, גן אור איך לא יכול לבטא תחושה של יופי.

הסביבה השנייה - המקום להמשיך את האווירה. כגון בתים פרטיים. בתים פרטיים בעיר, כולם שייכים לסוג הקפדני. אם אתה נותן מחוץ לחושך, אבל לא את ארצות הברית. עם האורות של האורות בגן, יכול לשקף את הטעם של הבית ואת הסגנון של הבעלים. תחת אורות בהירים, אלא גם כדי להיות מסוגל להיראות יותר כמו בית פרטי. הוזמן שלושה חמישה חברים, בגינה, אורות שקטים, גן אור את הסחורה עם יין אדום, להעיף מבט סביב הנוף חינני, לדבר על הנושא של עניין, גם אם אין כוכבים, אבל גם אווירה מאוד. אבל חוסר האור, האווירה לא ידעה היכן להתחיל.

הסביבה השלישית - שבה אנשים בדרך כלל הולכים. כגון המחוז. לילה אחד, מחוז הליכה אנשים החלו לקום יותר. באזור הירוק של המחוז, את ההתקנה של אורות גן, הן תאורה, אלא גם כדי ליצור תצוגה טובה. בכל מקום אפשר לראות את אור המחוז, אבל גם לתת לתושבים תחושה של ביטחון. צריכת חשמל נמוכה של האורות בגינה, היא בחירה מצוינת. מופרדים על ידי מרחק, התקנה של מנורת גן, אתה יכול לתת לקהילה אור.

אורות גן יש יתרונות רבים, יש סביבות רבות מתאים ההתקנה של אורות גן. האם יש מקום שאינו מתאים להתקנת אורות גן? למעשה, גן אור כזה מקום גם שם. באופן כללי, אורות גן מתאימים להתקנה על צמחים או סלעים. אם זה בחצר פרטית או באזור, לא מתאים להתקנה בפינה, במיוחד ליד החלון. כפי שכולנו יודעים, יש מקומות אור לעתים קרובות לאסוף יתושים. בקיץ, אנחנו יכולים לעתים קרובות לראות קבוצה של יתושים מעופפים באור. אם מותקן בצד החלון, אספו יתושים בקלות דרך החלונות לתוך הבית. לא לפתוח את החלון לא יכול לנשום, החלון יעביר יתושים, זה האור להאשים את האסון. בנוסף, גן אור הצמחייה בתוך המנורה גן הוא לא רעיון טוב, כי זה לא יכול לשחק את האפקט.

אז, באיזה סוג של סביבה ניתן להתקין אורות גן, הקפד לקחת בחשבון את השירות בפועל של הסביבה יש צורך להתקין. בנוסף, בקביעת הצורך להתקין, כדי לקחת בחשבון, יש צורך להפוך את האורות גן לשחק את האפקט הרצוי, מבלי להביא צרות אחרות.

אורות גן מופיעים במשך זמן רב, בחיים, את האורות גן מפוזרים במחוז, הפארק, אזור הנוף, אזור הווילה. בבחירה מתמדת של אותם, יותר ויותר אנשים לבחור בלחץ נמוך אורות גן, בלחץ נמוך אורות גן בהדרגה להפוך את הבחירה המרכזי של המגמה האורות בגן. אור גן יש כאן שאלה, למה יותר ויותר אנשים יבחר נמוך אורות גן הלחץ? זה היה צריך להזכיר את היתרונות של האורות בגן הלחץ נמוך.

ההטבה הראשונה, במתח בטוח, יכולה למנוע מגע ישיר, נזק נזילה ישיר ומקרי. כי נמוך מהמתח סטנדרטי מתח תאורה, שנקרא אורות גן בלחץ נמוך. בדרך כלל טוב יותר מאשר 24V. זה קשור למתח שהגוף האנושי יכול להגיע אליו. על פי בדיקות מדעיות, גוף האדם יכול להגיע למתח המרבי של לא יותר מ 36V, קשר רציף עם מתח הבטיחות של 24V. אורות גן בגלל החיים בסביבה האנושית, קשה כי מישהו יהיה במגע עם זה, גן אור במיוחד את המודעות בטיחות של הילדים, אם אתה בא במגע עם הבטיחות של האורות גן, מנורת גן עצמו צפוי לקבוע את הנוכחי של החיים. לכן, מנקודת מבט ביטחונית, האורות בגן הלחץ נמוך יהיה בברכה יותר על ידי כולם.

היתרון השני, פיצוץ הוכחה חיסכון באנרגיה. במקומות ציבוריים להתקין את המנורות, אנרגיה פיצוץ הוכחה היא הדרישות הבסיסיות ביותר. אורות גן בלחץ נמוך באזור זה של הביצועים הוא מעולה יותר, באופן טבעי יהיה שיקול יותר להשתמש.

היתרון השלישי הוא זול. אורות גן בלחץ נמוך, המחיר הוא זול יחסית. אשר עבור רכש של פרויקטים עירוניים גדולים, ללא ספק מסוגל לחסוך הרבה כסף. גם אם המשפחה תצורה, אלא גם לשמור את הוצאות המשפחה.

היתרון הרביעי הוא ליצור אווירה מצוינת. אורות גן, בנוסף לתופעות תאורה בסיסיות ביותר, יש השפעה חשובה מאוד היא ליצור אווירה. דרך השינויים רך באור, נתפס על ידי העתיד תהיה חוויית אווירה שונה. בלחץ נמוך אורות גן יש אפקט תאורה LED, המהווה את אפקט התאורה המשותף של מקומות הפנאי. גן וכדומה שבו אנשים היו מקומות בילוי, עם הלחץ נמוך אורות גן אור רך, אנשים מקבלים תחושה טבעית חמה. חיים בסביבה כזו, כדי ליהנות מהעבודה הסוערת אשר מתוך השקט והשלווה.

היתרונות של האורות בגן הלחץ נמוך כל כך ברור, יותר ויותר אנשים יבחר נמוך אורות גן הלחץ אינו מפתיע, אבל לא לבחור מוצרים אלה יהפכו מוזר, נכון?

תאורה Yinghui תאורה בלחץ נמוך האורות הם מאוד חסכונית מוצרים. כמו מיזם משותף של סין וארה"ב, Yinghui מגוון מלא של מוצרים באמצעות הסמכה UL ארצות הברית (בתעשייה זיהה סמכות הבדיקה), את האיכות של מוצרים לא כלליים ניתן להשוות. יתר על כן, Yinghui מחויבות תאורה לחיים מחליף ארוך, כלומר "אורות Yinghui, אתה יכול להשתמש בחיים", לא משנה מאיזה היבטים של החישוב, הם חסכוניים מאוד.

אורות גן הלחץ נמוך יש יתרונות רבים כל כך, בבית האהבה שלהם עובד כדי לבחור אורות גן, אסור לנו לשכוח לשים אורות גן בלחץ נמוך כלולים ברשימה של אותם.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540