הבית > חדשות > תוכן

אור גבוה מוט בעל דקורטיבי חזק

מהן התכונות והשימושים של מנורת המוט הגבוהה? בואו נסתכל על זה.

ראשית, המאפיינים של מנורה גבוהה מוט

מנורה גבוהה מוט משמש כבישים, כבישים ומקומות אחרים של תאורה. צורה יפה, עם דקורטיבי חזק. אזור התאורה גדול, אפקט הארה הוא טוב, מקור האור מתרכז, התאורה היא אפילו, בוהק הוא קטן, קל לשלוט, תיקונים. High-pole מנורה פעולת הרמה חשמלי נוח, צלחת המנורה עולה למצב העבודה, יכול באופן אוטומטי להוריד את צלחת המנורה, את וו, את חבל הטעינה. בקרת תאורה מחולקת שליטה יד, בקרת אור, בקרת זמן מיקרו שליטה במחשב.

שנית, השימוש של מנורה גבוהה מוט

מנורה גבוהה מוט חל על ההנדסה העירונית, הכביש המהיר, הגשר, מגרש החניה, האצטדיון, חצר משא, הנמל, High-Pole מנורה התעופה ואת האזרח פנאי כיכר וכן הלאה על פרוייקט תאורה בחוץ.

High-pole מנורה: בדרך כלל מתייחס 15-25 מטר מעל מוט פלדה סוג מוט אור פלדה גבוהה כוח מודולרי אור מסגרת להוות מכשיר תאורה חדש. זה מורכב בעל המנורה, High-Pole מנורה חשמל פנימי המנורה, הגוף מוט ואת חלק הקרן. צורת המנורה יכולה להתבסס על דרישות המשתמש, הסביבה הסביבתית, צורכי תאורה ספציפיים וקבועים; המנורה הפנימית מורכבת מאור הזרקור ואור היטל, מקור האור מאמץ NG400 בלחץ גבוה מנורת מנורה, ורדיוס האורות הוא עד 60 מטרים. גוף המוט הוא בדרך כלל סוג גלילי מבנה יחיד, עם גליל פלדה להרכיב, גובה יכול להגיע 15-40 מטרים.

1. מוט המנורה הוא אוקטונלי או 12 זווית חרוט בצורת גוף מוט, על ידי כוח גבוהה באיכות גבוהה צלחת פלדה ידי גז, כיפוף, ריתוך אוטומטי להרכיב, גובה כללי יש 20, 2 5, 3 0, 3 5, 40 מטר מפרטים שונים אחרים, העיצוב של התנגדות הרוח המרבי יכול להגיע 6 0 m / s, High-Pole מנורה כל מפרט מ 2 עד 4 קשרים. עם מארז פלדה אוגן, 0.98 מטר קוטר ל 1. 2 מ ', 25mm עבה ל 4 0 מ' מ '.

2. הפונקציה העיקרית של מבנה המסגרת, אלא גם כדי לקשט את הראשי, החומר כדי צלחת פלדה, צינור פלדה, מוט המנורה, צלחת אור באמצעות טיפול אבץ חם לטבול.

3. מערכת הרמה חשמלי מורכב מנוע חשמלי, להניף, שלוש קבוצות של מטבל חם מגולוון חוט פלדה כבל כבל. מהירות הרמה של גוף מוט המנורה היא 3 עד 5 מטרים לכל מנוף דקה.

4. מדריך, פריקה מערכת מ גלגל המדריך ואת הרכב זרוע המדריך, High-Pole מנורה כדי להבטיח כי הצלחת אור בתהליך לא תתרחש תנועה רוחבי, High-Pole מנורה כדי להבטיח את צלחת המנורה עלייה במקום, המנורה יכולה ליפול באופן אוטומטי ונעולה על ידי וו.

5. מערכת תאורה חשמלית סט 6-24 4 0 0 w 11 0 0 0 W זהב halide (אור לבן), הקרנה, זרקור, בקר זמן המחשב יכול לשלוט באופן אוטומטי את האור שעה הבורר חלק התאורה או כל תאורה.

6. מערכת הגנה מפני ברקים: מנורה מותקנת בגובה 1.5 מטר, מתקן תת קרקעי מותקן בקו הארקה 1 מטר וריתוך עם ברגים תת-קרקעיים.

סיווג מנורת מוט גבוהה

בדרך כלל ניתן לחלק את סוג הרמה ולא הרמת סוג. הרמת סוג הקוטב הראשי הוא בדרך כלל יותר מ 18 מטרים, פעולת הרמה חשמלי נוח, גבוהה מוט המנורה את מגש המנורה לעבודה, ניתן להסיר באופן אוטומטי את הדיסק, תעלה תלויים, חבל תיל פריקה.

סוג הרמה גבוהה מוט אור להגדיר ידני חשמלי שני סוגים של הרמת מצב שליטה, כך צלחת המנורה יכול בבטחה ובאופן אמין ירידה 2.5 מטר מהקרקע, עבודה תחזוקה נוחה. התקן ידני שלט רחוק עם אורך של 10 מטרים, כוח תפעול ב 5 מטר בשלט הרחוק שלט רחוק, כדי להבטיח את בטיחות המפעיל. סוג הרמה גבוהה מנורה גם מצויד עם כבל חילוף, כאשר צלחת המנורה טיפות אל המיקום הנמוך ביותר, כבל אחד קצה מוסיף את מערכת הבקרה החשמלית שקע, High-Pole מנורה הקצה השני מכניס את תיבת צומת על המנורה צלחת, כך יכול לספק את אספקת החשמל לצלחת המנורה, לתקן את המנורה.

סוג הרמה גבוהה מנורה כל כיתה חותם של Luminaire הוא IP65 תקן בינלאומי, מונע את האבק, טבילה הגשם, מבטיח את חיי השירות נורה. החומרים של מנורות ופנסים משמשים בדרך כלל עבור קורוזיה עמיד לוחות אלומיניום סגסוגת נירוסטה.

עקרון הרמה של מנורת מוט גבוהה

בחלל הפנימי המלבני של תחתית מנורת הרמה הגבוהה, מלבד התקנת מערכת הבקרה החשמלית, מותקן גם מערכת ההרמה, כגון מנוע חשמלי. High-Pole Lamp מערכת הבקרה החשמלית מותקנת בתוך מוט המנורה בפנים, ניתן למנוע את הסביבה בחוץ רע לגרום תקלה תנועה להרים. מערכת הבקרה החשמלית מצוידת בהתקני הגנה מפני עומס יתר. הגוף המוליך של המעגל במערכת נעשה שימוש נרחב CU בסיס ציפוי כסף כדי להבטיח קשר טוב של חיבור חשמלי.

מערכת הרמה היא באמצעות המנוע, (סוג הבלם אלקטרומגנטית) מפחית ציוד תולעת, צימוד הבטיחות, חבל תיל הראשי, החבל חוט סגן, חבל קבוצת גלגלת, כגון חלקים של צלחת נהיגה לקחת את הנחיתה ואת הנחיתה. תולעת ציוד מפחית עצמית נעילה היכולת, שידור קומפקטי, יחס שידור גדול, על מנת להקטין את תולעת הילוך, יחס מהירות תולעת, להפחית את עליית מומנט, במיוחד תוספת של קבוצה של גלגלת, High-Pole מנורה כך מהירות של לוחית האור קח והנחיתה פחות מ 0.2 m / s. חבל התיל הראשי מחובר לחבל התיל של צלחת המנורה באמצעות מתקן פיצול חבל, אשר יכול למנוע את סלילה של חוט אביזר בגלל מתיחה של חוט הפלדה הראשי. החבלים העיקריים פלדה עזר הם של חוזק גבוה ועמיד בפני קורוזיה 6 * 19 סוג לא מסתובבת חוט פלדה מגולוון. קבוצה גלגלת הרמת מאמצת את סוגר פלדה A3, מוט נירוסטה גלגלת נחושת אשר מטופלים על ידי galvanizing חם על מנת להבטיח כי המבצע הוא גמיש בתנאים אטמוספריים רגילים. כל מיני מחברים, כגון מכונות כביסה, טבעות כרטיס וחלקים אחרים משמשים גם לטבול חם חלקים מגולוונים או נירוסטה. צלחת המנורה מסופק עם 6 קבוצות של גלגלת היגוי הקבוצה ושלוש קבוצות של מכשירי בלם, ואת הגלגל מדריך עם הפצה 120 מעלות בתהליך של הרמה או יורד של צלחת המנורה הוא התגלגל לאורך פני מוט המנורה כדי להבטיח כי צלחת האור לא מייצרת נדנדה. הגלגל המנחה של צלחת המנורה חשוף לפני השטח של מוט המנורה והפעולה הקשה על הגומי משמשת. High-pole מנורה על מנת להבטיח באופן מלא כי צלחת המנורה למצב הגבול כאשר החניה האוטומטית, עליית הצלחת אור, התנועה של הירידה בביצועים של מתג גבול אמין, ויש לו הגנה שבץ סופר. גובה מנורת המוט הגבוה מתממש על ידי שינוי כיוון הסיבוב של המנוע. עבור גניבת אבטחה, חלל מלבני עם דלת אטומה, High-Pole מנעול הדלת סגורה עם מנעול מיוחד

הרמת מערכת חלק מנורת מוט גבוהה

1, מערכת הרמה משתמשת מוט המנורה מובנית בנייה עצמית להרים חשמל, את המוט יש מיוחד נעילת תנועה נעילה המכשיר.

באמצעות קו שליטה כדי להשיג מרחק של 5 מטר המבצע;

2, הכלי החשמלי ואת להניף מצוידים מגביל מומנט עצמאית מתכווננת כדי למנוע עומס יתר;

3, מנורת מוט גבוהה משתמשת מנגנון הרמה חשמלי, מצב חשמלי עשוי לזוז, בקשת הפסקת חשמל יכול לבצע את הפעולה ידנית.

4, מערכת הרמה צריך לאמץ את גמישות גבוהה חוט נירוסטה חבל, דורש גורם בטיחות העיצוב לא פחות מ 6;

5, מנגנון הרמה כדי להגדיר את המנורה הוכחה מסגרת שפיכת המכשיר כדי להבטיח את החבל חוט לשבור כאשר המנורה תקועה בזמן.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540