הבית > חדשות > תוכן

איך שמשי פנס הרחוב בשירות החיים?

בשנים האחרונות כי אנשים הבינו את הסעיף הזה של שימור אנרגיה ושמירה על איכות הסביבה ואת החשיבות של, יש גם מספר גדל והולך של מוצרים חסכוניים באנרגיה, אשר בקרוב להגיע לאנשים להשתמש בה. אבל חלק אלה חיי השירות של מוצר חיסכון באנרגיה הוא ארוך, אבל כמה היא כי הטכנולוגיה משתמשת כבר כמה זמן ללא אישור חסר תועלת. תאורה סולארית משמשת לחיסכון באנרגיה אלה מוצרים להשתמש הארוך ביותר, ולקדם את ההשפעה הוא הגדול ביותר.

כולנו יודעים הוא סולארי אחד בפיתוח המהיר ביותר בשנים האחרונות מנורות חסכוניות גרמני, הוא פופולרי יותר פרוייקט תאורה, אורות השמש כדי שימור אנרגיה ושמירה על איכות הסביבה, חיי השירות הוא ארוך. מבחינת השימוש באנרגיה, סולארים אין אנרגיה קונבנציונליים, יש לו אבטחה, שימוש תקופה ארוכה של השימוש באנרגיה סולארית מתחדשת באמצעות פאנלים סולאריים קרינת השמש לתוך בחשמל. זה בסדר, לכן חיים ארוכים.

מקור האור של המנורה השמש רחוב בשימוש הוא השימוש של אור led מקורות, הוביל מוצרים לחץ נמוך, איכות הסביבה מזהם, יכולה עבודה היא המנורה המסורתית שלוש פעמים, כך משאבי אנרגיה סולארית תאורה סולארית יכול לשמש בשילוב עם מקור אור led, ויוצרים חיים שירות ארוך.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540