הבית > חדשות > תוכן

אפקט דקורטיבי אור הדשא זה טוב

הדשא הפיתוח אור עד המאה ה-20, 90 שנים, נעשה שימוש נרחב ליין איטי עירוני, ליין צר, באזור מגורים, אטרקציות תיירותיות, פארקים, ריבועים, גנים פרטיים, חצר מסדרונות, מקומות ציבוריים אחרים של הכביש החד צדדית או שני כרכים על הכביש תאורה, לשפר את הבטיחות של אנשים נוסעים בלילה כדי להגדיל את פעילויות חוצות של אנשים, לשפר את הביטחון של חיים ורכוש. זה גם יכול לשנות אנשים רגשות, לשפר הרגשות של אנשים, יכולים לשנות את הקונספט של אנשים, הדשא המנורה ליצירת לילה הצבעים כמו אפל וחשוך. היום, ניתן מעוטרת הדשא המנורה הנוף העירוני; לילה טוב, תאורה הדשא יכול לספק התאורה הכרחי, מגורים נוחות, להגביר תחושת ביטחון, אבל גם האר העיר מדגיש, פרשנות של סגנון בהיר, הדשא המנורה עד כה בשימוש, התפתחה רשת בוגרים בתעשייה

הדשא אור רך יותר, הצבע הוא גם יותר מגוונת, עכשיו עם העיצוב של ההמשך, שיפור מתמשך של הצרכים של אנשים, הדשא המנורה העיצוב הנוכחי עוד צורה, צורה אידיאלית, במהלך היום יכול לשחק קישוט טוב אפקט מינית , בלילה, זה יפה מאוד, נדיב, נותן תחושה של יופי. הדשא המנורה עם עיצוב ייחודי ביותר, האור הרך של העיר נוף ירוק בכל מקום להוסיף הרבה יופי, ובטיחות, תהליך ההתקנה שלו הוא מאוד פשוט, קל להתקין, אפקט דקורטיבי הוא טוב, הדשא המנורה בדרך כלל בשימוש פארקים, גן וילות כמו הדשא מסביב, כמובן, הרחוב המסחרי המודרני, מדרחוב, החניה ובכיכר אם ישנם חגורה ירוקה תותקן על המנורה הדשא.

הדשא אור פיתוח עד כה, על פי השימוש בסגנון עיצוב וסביבה, נגזר סוגים שונים, מחולק: הדשא האירופית המנורה, מודרני הדשא המנורה, קלאסית הדשא המנורה, הדשא המנורה למניעת גניבה הדשא המנורה, נוף הדשא המנורה, LED הדשא המנורה 6 קטגוריות.

1, הדשא האירופית אור:

סגנון העיצוב שלה ושימוש יותר של מדינות אירופה, רכיבים מסוימים אמנות אירופית, הדשא המנורה כדי האבסטרקטית של הביטוי.

2, מודרני הדשא המנורה:

סגנון העיצוב שלה, יותר ושימוש ביסודות האמנות המודרנית, השימוש בסגנון פשוט של הביטוי,

אור 3, הדשא קלאסית:

העיצוב שלה ושימוש יותר אלמנטים קלאסיים סיניים, להיות בשימוש, שינוי, כגון: פנסים.

שלושת הסוגים הללו של הדשא המנורה, המייצגים סגנון שונה, הדשא המנורה הוא גם רוב היצרנים על מנת לשרת העיצוב של סגנון מבנים עירוניים, נגזר.

4, anti-theft הדשא אור:

העיצוב שלה נועד לשים קץ חלק כנופיות פשע בקהילה כדי לגנוב את המכירות אור הדשא, אחרים תופעות, anti-theft הדשא המנורה עשוי מחומרים מרוכבים פולימריים, קורוזיה מעט גבוה יותר מאשר פלדה ואלומיניום ועוצמתה, אבל המחיר שלה יקר.

5, נוף הדשא אור:

הנוף הדשא המנורה העיצוב שלו לרוחב קישוט בעיקר, הדשא המנורה בתוספת תאורה פונקציות. ויותר גינות אבן, צמחים כמו רכיבי העיצוב המרכזי.

6, נורית הדשא:

הרוב הנוכחי של הדשא הבחירה אור הוביל כמקור אור, חיים ארוכים הוביל, תוכלו להגיע שעות 100000 לעיל, השימוש של מתח נמוך, היישום של אור השמש הדשא הוא מתאים מאוד.

עיצוב תאורה הדשא הוא בעיקר המראה ואת תאורה רכה על הנוף ירוק בעיר להוסיף אבטחה ויופי, יש בדרך כלל קל להתקנה, הדשא המנורה דקורטיביים ועל מאפיינים אחרים, יכול לשמש עבור פארקים, וילות גן, ירוק מרובע, ועוד מקומות ההארה קישוט חגורה ירוקה.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540