הבית > חדשות > תוכן

תחזוקה של פנסי רחוב

תאורת רחוב מאוד מוכר לכולם, עם זאת, האנרגיה היא היסוד לקיום והתפתחות של החברה המודרנית. עם התפתחות רציפה של החברה הכלכלית העולמית, צריכת האנרגיה המשיכה לגדול בהתאם. לאורך זמן, המחסור אנרגיה מאובנים הופך להיות יותר בולטים, מחסור זה משתקף בהדרגה המחיר של מוצרי אנרגיה. אז התאורה ברחובות מופיעים בחיינו.

רחוב תחזוקה קלה:

1. לשמור על משטח ניקוי של מודול סולארי נקי. באזורים פחות גשום וחולי, צריך להיות לנקות פעם בחודש, ניקוי צריך קודם לשטוף עם מים, רחוב אור ולאחר מכן להשתמש מטלית נקייה רכה לייבוש המים.

2. לבחון יש המראה של תאים סולריים קעור או בולטות התופעה;

3. לאחר הסוללה השמש הפרשות צריך להיות מיד טעונה. במקרה של חוזרות ימים גשומים, וכתוצאה מכך רמת הטעינה של הסוללה לא מספיק, צריך לעצור או לקצר את זמן אספקת הכוח של תחנת הכוח, כדי לא לגרום הסוללה על הפרשות. אנשי אחזקה תחנת הכוח צריך באופן קבוע לגבות רמת הטעינה של הסוללה, רחוב אור בדרך כלל בכל רבעון להיות פי 2 עד פי 3. במשך זמן רב לעצור את הסוללה (3 חודשים או יותר), רחוב אור צריך להיות הוסיף לאחר הטעינה והכניסו לתוך פעולה.

פרויקט רחוב, לרבות על הכביש הראשי של העיר, פארק התעשייה, הישוב, גשר, פרוייקט תאורת רחוב אחר, פרויקט עסקים, עסקים, בעלי צריך לבחור כיצד wattage מנורה של רחוב?

באופן כללי, יצרנים פנס הרחוב לקנות פנסי הרחוב, יהיו צוות טכני מקצועי כדי לעצב תוכנית תאורת רחוב. יצרנים פנס הרחוב של הצוות הטכני, פקיד יש שפע של ניסיון ביישום של פנסי רחוב. אור רחוב השיטות הבאות הם לעיון בלבד:

לבדוק את האזור

מבחן כביש ברוחב של 15 מטר, מנורה של רחוב 10 מטר, אור זרוע על גובה 1 מטר 10 מעלות, התאורה ברחובות על ידי צד אחד של המבחן; מבחן שטח של 15mx30m, לוקח בחשבון בכביש הצר על הדרישות אור רחוב של האור אינה גבוהה, תוך מתן יישומי נתונים 12mx30m של אזור עבור רוחב שונים דרך הפניה הבחירה.

לבדוק את הנתונים

הנתונים הוא שהממוצע של שלוש פעמים, הכשל אור בהתבסס על התוצאות הראשון והשלישי, רחוב אור את משך הזמן של 100 ימים ליום רגיל מחליף אורות

יישום של שטף אופטי, יעילות אור, תאורה אחידות הערכה

היעילות הארה הוא מחושב על ידי חלוקת הכוח האופטי על ידי כוח קלט

החלקת שלה חישוב נוסחת ממוצע עוצמת הארה x באזור

מידת האחידות תאורה הוא היחס של עוצמת הארה מינימלית, את עוצמת הארה מקסימלית של נקודת מדידה בכיוון רוחבי של הכביש

בפנס הרחוב יישומי הנדסה, צריך להיות מותקן על הכביש כמה בהספק של פנסי רחוב, שיש לשלבו עם יצרני תאורת רחוב. אותו כביש, יצרנים לספק 100W LED אורות לפגוש את התאורה, ויצרני B כדי לספק את האורות, אולי כל עוד 80W או בהספק נמוך אפילו שיענו על התאורה.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540