הבית > חדשות > תוכן

היתרונות של התקנת מערכת כוח שמשי

מערכות סולאריות מותקנים בדרך כלל על גגות של מבנים אזרחיים או גגות מפעלי תעשייה. בשל המבנים המקוריים לפני שהם מוכנסים לתוך השימוש, הם יכולים להיגאל על ידי המקומי שלי מרכז הגנה והגנה את ברק מתקנים מבני תעשייה צריך להיבדק כל שנה. לכן, מערכת חשמל סולארית האמינות ובטיחות של מתקנים הגנת ברקים מובטחים במידה רבה.

אמנם ברק אסון טבע, אבל באופן כללי, כל עוד היישום קפדנית של שלושת ההיבטים הבאים, באפשרותך לצמצם את ההסתברות של סיכון ברק.

ראשית, את התמיכה פוטו של המתכת הנושאת עם הכליא ברק המקורי חיבור אמין יותר כדי ליצור חשמל גישה טובה. להיות ברק ברק ברק דרך המכשיר הברק המקורי הגנת המכשיר פריקה תת קרקעי פריקה מהירה אל האדמה, מערכת חשמל סולארית, ובכך מגן על הבניין ונחשף אל הגג של המודול PV.

שנית, המכשיר הארקה היא הבסיס של הגנת ברקים, כגון המבנה המקורי עם הגנת ברקים. כליא ברק, מתקנים נוספים, מערכת חשמל סולארית, עליך להשתמש הארקה התנגדות tester כדי למדוד את ההתנגדות הארקה, ב גנרל, ההתנגדות קרקוע הוא פחות מ-4 אוהם, יכול להיות שימוש הקרקע המקורי.

אבל כמה מתקנים, כגון בתים כפריים, סככות משק-החי, החוות, וכו ', כי הגנת ברקים איננו דרישות מחמירות, עליך להוסיף התקן חדש הארקה. הארקה המכשיר בהתאם לשימוש גיאולוגי של נחושת בלבוש הארקה פלדה, פחמן קריסטל הקרקע אלקטרודה, צמצום הסוכן, בניית חומרים אחרים הארקה, לאחר סיום המדידה ההארקה ההתנגדות הוא המוסמך פחות מ-4 אוהם.

אמצעי החיבור השלישי, equipotential. אמצעים equipotential אלה כוללים גישור על הגג, ההחזקה של הסוגריים למבנה מתכת של הגג, כגון גשר הפיקוד של הכבל פוטו ההנשמה, ההנשמה במפעל, היחידה החיצונית של המזגן, השמש מערכת חשמל מגדל הצינון הסולם וכדומה.

במיוחד הקרקוע ואת equipotential מליטה של ייצור חשמל פוטו ציוד הוא החשוב ביותר, ההתקנה של ממירים, ממירים, להוסיף ערכת הארקה equipotential תיבת מסוף, בתיבה convergence, מהפך, ו בקר טחון שהמסופים מחוברים עם הארקה equipotential שתיבת מסוף עם חוט שני צבעים הקרקע גדול יותר 16 מטרים רבועים, ואת תיבת מסוף מחובר עם המקור או חדש ההארקה התקן או המנצח עם ריבוע יותר מ-50 מטר.

בתחנת כוח סולארית פוטוולטאית עד 25 שנים של מחזור החיים, בשילוב עם היישום של אקלים וסביבה על ההתקנה רציונלית של מערכת כוח שמשי, Yuhui השמש במערכת דור אנרגיה סולארית של ייצור המוצר, עיצוב מערכת , בנייה, מערכת חשמל סולארית פעולת ותחזוקה לאורך כל התהליך של איכות קפדנית בקרה, כך משתמשים עם השאר מובטח!

. בהיר, עם אוכל ויופי בא לפארק הפרברים ליהנות החגים, הטלפון כל הזמן צחצוח, המצלמה המשיך פאט, ולאחר מכן הזן את מצב צריכת החשמל של מחסור, פארק גדול קונוט שם כלום! אם חלק הפארק יכול לשמש ההתקנה של מערכת כוח שמשי למבקרים כדי להטעין בכל עת, אך גם בכוחו לספק תחנת להגדיר פרסום LED אור תיבות, מושבים, וכו ', כדי לספק שירות אספקה חופשית וכדי למשוך עסקים לספירה vertising שיווק, אז ללכת לפארק כבר לא צריך לדאוג לגבי הטלפון ללא חשמל.

מגרשי כדורגל, מגרשי כדורסל, מגרשי בדמינטון, מגרשי טניס, אז רובם בנויות בחוץ, לאורך כל השנה, הקיץ הוא העונה הטובה ביותר של ספורט, אך תחת בטמפרטורות גבוהות, קשה להתאמן באצטדיון אלה תחת כיפת השמיים, אז חיצונית אצטדיון תפגוש את המבוכה של אין טעם בקיץ, אם השדה מתקני ספורט בחלק העליון של הנחת אוטומטי להתכווץ השמש כוח מערכת, מערכת חשמל סולארית צל שני ואת הגשם יכול להמשיך לייצר חשמל עבור המשחקים לספק מגניב האוויר חימום תמיכה, זה לא כל השנה ללא קשר רוח, גשם, קור או חום יכול להיות חופשי לתרגל את זה!


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540