הבית > חדשות > תוכן

הפיתוח של פנסי הרחובלפיתוח הנוכחי בשוק התאורה המסורתית עם חיסול של תוכנית ליבון ליישם בהמשך, תאורת בעתיד תהליך פיתוח הרחוב צפויה להשיג עוד פיתוח באיכות גבוהה. מתמודד עם תעשיית התאורה לשדרג עוד יותר עכשיו על הפיתוח של LED הוא עכשיו רק הכוח האמיתי של חדשנות טכנולוגית, אינטגרציה משאבים ויכולות שירות של מפעלים על מנת להשיג תאורת רחוב בענף התאורה שנה טובה.

בתהליך פיתוח תאורת רחוב עכשיו עם תאורה עסקים והמסורתי המתעוררים LED תאורה משאבים ערוץ לעסק, תחרות בניית המותג פנס הרחוב ניתן עוד יותר לחזק, בהסתמך על התחרות בעלות נמוכה כדי לנצח הניצחון הוא זמני. עם המוצר המקומי LED עיצוב תקני ושימוש של תקנים היו בהדרגה לרמה הארצית וצליל, את הציון של הכרה הדדית מושלם גם בהדרגה לפיתוח של פנסי הרחוב במונחים של רק לחזק ניהול בשוק הרחוב כדי להשיג את ההתפתחות המהירה של תאורת רחוב בענף התאורה.

הפיתוח של פנסי הרחוב בשנת 2014, מפעלים גדולים עוד יותר ישתמשו כוחות ההון כדי להרחיב את היקף פעולות כדי לצמצם עלויות, סיוע ליצואנים קטנים הישרדות לחץ תמשיך לגדול, השוק אינה קלה רווחיות תימשך. הפנים של האפשרויות העיסקיות, פנס הרחוב תאורת רחוב חברות רק בזמן לקלוט את ההזדמנויות אסטרטגי, למלא הלוח קצר, לבנות את התחרותיות הליבה של מפעלים, כדי לתפוס את הזכות לדבר התחרות בשוק על מנת להשיג התפתחות מהירה של תאורת רחוב בענף התאורה.

תאורת רחוב כמו נושאת חשוב של הציבור תאורה, תאורה זמן רב, בשילוב עם חשיפה ארוכת טווח חמים וקרים לסירוגין, רוח, גשם ושימוש קשים אחרים של הסביבה, רחוב אור תחזוקה קשה מאוד, לשים רמת ההגנה העברה של דרישות גבוהות יותר.

"עבור פנסי הרחוב, בלתי אפשרי להשיג רמת הגנה IP68, כי כל לוח לעשות הגוף חותם גדול מדי, הגוף חותם גדול איטום אורך הוא ארוך יותר, רחוב אור גדול יותר ההסתברות של מים, והפעם, היתרונות של מודולרי פתרונות משתקפים. "

כיום בשוק הן באמצעות מצמד כפול איטום תהליך, דרך שכבות של בדיקות קפדניות, בנוסף בדיקות מתחת למים רגילים, אך גם דרך 100 ℃ מבושלים במים רותחים נבדקים. הגנה כפולה, כל אחד צריך לעבור יותר מ-30 דקות של המים מבחן מבחן, מבושל מיד לאחר המים הקרים, שיטה קר כדי להעריך את יכולתה עמיד למים רותחים.

רק לאחר בדיקות קפדניות של מוצרים בשוק זה יכול להיות מבוסס.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540