הבית > חדשות > תוכן

המנורה הדשא כולל מגוון של צורותהדשא המנורה בעיקר עם הצורה רך, תאורה להפוך לתורם המרכזי עירוני ירוק, נעשה שימוש נרחב גנים, פארקים, ריבועים, אחרים אזורים חוצות גדולים של קישוט חגורה ירוקה, הדשא המנורה בפריסה הוא גם יחסית בררן, נצטרך לשקול השילוב של מכונית קונספט העיצוב, המאפיינים של המנורה הדשא הוא יחסית obvious。

הדשא המנורה עיצוב התאורה הראשי ורך בשביל הירוק העירוני נוף להוספת אבטחה ויופי, בדרך כלל יש התקנה קלה, תכונות דקורטיביות, יכולים לשמש פארקים, וילות גן, ריבוע ירוק ומקומות אחרים של תאורה דקורטיבית חגורה ירוקה .

המנורה הדשא דוגמנות רבים, על ידי נושא מעצבים מיוחדים על העיצוב הייחודי, הדשא המנורה דגמי מגוונות, אך גם כמה הדשא המנורה הפכה החיה קטן שיק או את דגמי סימולציה צמח, שם על הדשא, כאילו הפסל יפהפה , הדשא המנורה הוסיפה את האבטחה ואת יפה על הנוף האורבני שטח ירוק. המנורה הדשא מתקינה בנוחות, טוב, את יודעת. הוא חזק, נרחב שימושים הפארק, הוילה גינה ואת הדשא אז על הפריפריה, המדרחוב, במגרש החנייה, הכיכר, וכך על המקום.

עיצוב תאורת גן מנורה פריסה רגילה (1) C1 ~ CN עבור ארבעה צדדים הדשא אור המנורה, על פי הסגנון הפרוייקט, בעל העדפות לבחור מראה שונה, לבסס את האזור על ידי הצמח גובה מבחר מנורות גובה. השימוש 18W לחיסכון באנרגיה צינור מקור האור, החלים על כל גינות גן, מדרכות ותאורה נתיב. לספק תאורה לילית להולכי רגל, אור זמן הוא בדרך כלל ב- 18:00 ~ 6:00. קצרה יותר luminaire, הדשא המנורה המרווח צפוף יותר, המנורה נפוצות ריווח $number מטר. (2) C1 ~ CN היא חד-כיוונית מלטש הדשא המנורה, חלה על כביש רחב יותר. באמצעות 26W לחיסכון באנרגיה צינור או 35W הליד מקור התאורה. לספק תאורה להולכי רגל או ליין, אור זמן הוא בדרך כלל ב- 18:00 ~ 6:00. המרווח luminaire הרגיל הוא $number מטר.

המנורה הדשא דוגמנות היא רבים על ידי נושא מעצבים מיוחדים על העיצוב הייחודי, דגמי מגוונים, הדשא המנורה אבל גם קצת הדשא המנורה הפכה את שיק קטנים חיים או את הצמח סימולציה דוגמנות, שם על הדשא, כאילו הפסל יפהפה , הוסיפה את האבטחה ואת יפה על הנוף האורבני שטח ירוק. המנורה הדשא מתקינה בנוחות, טוב, את יודעת הוא חזק, נרחב שימושים בפארק, הדשא המנורה הוילה גינה, דשא אז על הפריפריה, המדרחוב, החנייה, המקום מרובע וכן הלאה.

הדשא המנורה ניתן לחלק השמש הדשא המנורה, חסין פיצוץ הדשא המנורה, אלומיניום הדשא המנורה, פלדת אל-חלד הדשא המנורה, LED הדשא המנורה, חיסכון באנרגיה הדשא המנורה, הדשא ירוק המנורה, הדשא האירופית המנורה ואורות אחרים הדשא

הדשא המנורה בדרך כלל יש 600 מ מ, $number מ מ, והוא אז מפרטים שונים, ניתן להתאים אישית בהתאם לצרכים בפועל, מפרטי יכול להיות מיוצר. החומר העיקרי של הדשא המנורה הקוטב הוא צינור פלדה קוטר שווה, מול מין פלדה צינור, צינור אלומיניום קוטר שווה, יצוק אלומיניום הדשא המנורה, הדשא המנורה אלומיניום סגסוגת הדשא המנורה. נפוץ הקוטר של φ60, φ76, φ89, φ100, φ114, φ140, φ165, על פי הגובה והמקומות שונים בשימוש, העובי גשמי שנבחר מחולק: קיר בעובי 2.5, עובי 3.0, עובי 3.5. המנורה הדשא בדרך כלל משתמשת 36W או 70W של מנורות נתרן של הליד המנורה, מארגן את הריווח בדרך כלל של $number מטר רצוי.

מה הם המאפיינים של המנורה הדשא

1, בהירות גבוהה: עכשיו המנורה הדשא השמש החדש יכול להשתמש 140lm/wled מקור האור, מאשר קונבנציונאלי השמש הדשא led אורות 50%,

2, איכותי ואמין: מוצר מוגמר של הדשא המנורה באיכות גבוהה לדרישות, הדשא המנורה היצרנים צריכים לבחור ציוד מתקדם, חומרים טוב כדי להבטיח איכות, כדי להשלים את הבדיקה של חומרים, לתפוס כל איכות תהליך הייצור, פיקוח, משלוח הביקורת, הדשא המנורה בהתאמה קפדנית עם הדרישות מערכת ניהול איכות ISO לניהול איכות כוללת.

3, חיים ארוכים: החיים הכוללת של הדשא המנורה עיצוב יותר מאשר במשך 20 שנה, השימוש של תהליך ניילון של זכוכית גבוהה להדמיה, עיצוב החיים של אביזרים עקבית, עיצוב ייחודי של חיסכון באנרגיה, חיי הסוללה מאשר הטכנולוגיה המקובלת 2 3 פעמים פעמים כבר.

4, יעיל לחיסכון באנרגיה: אם המנורה הדשא השמש, נפוץ בכוחו רגל גביש סיליקון השמש מודול כמו מערכת דור חשמל המנורה, השימוש של סוללה ייעודית סולארית, חיסכון באנרגיה, בימים גשומים יכול להיות רציף תאורה 3-5 לילות בלי השני אספקת האנרגיה.

5, בקרה אוטומטית: אור המנורה הדשא השמש, לכבות את השימוש בפקד אינדוקציה אור השמש, פונקציית הבקרה אור, אבל גם יש מצב חיסכון באנרגיה, הדשא המנורה במקרה של הולכי רגל פחות בלילה, לצמצם אוטומטית את הפלט העוצמה של מקור האור כדי לחסוך בחשמל.

6, אבטחה גבוהה: השמש הדשא המנורה שייך מוצרי מתח נמוך, השימוש של DC 4V או 6V אספקת החשמל, מזיק, עבור ילדים, הולכי רגל ובעלי להגן בצורה יעילה ובטוחה.

7, גוף המנורה משתמשת בעיצוב מבנה גבוהה-כוח, עמיד למים, התנגדות לרוח, עמידות גבוהה כוח חיצוני.

8, קל להתקנה: כוח עצמאי תספק, אין צורך להגדיר או מוטבעים קווי תמסורת, בנייה פשוטה, עלויות הבנייה נמוכה.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540