הבית > חדשות > תוכן

שימושים של Floodlight


Floodlight ניתן להשתמש עבור: חניה, שלטי חוצות, מגרש ספורט (מגרש כדורגל, מגרש טניס וכו '), בניין תאורה חיצונית, פארקי שעשועים, שדות תעופה, גשרים, מנהרות ומקומות אחרים

הזרקור הוא סוג של "מקור אור נקודה" אשר יכול להיות מוקרן באופן שווה לכל הכיוונים, טווח הקרנה שלה יכול להיות מותאם באופן שרירותי, יכול לייצר צל היטל לאובייקט. Floodlight הוא מקור האור הנפוץ ביותר בתרשים האפקט, ו "אור הזרקורים" משמש כדי להאיר את כל הסצינה, אין היקף ספציפי. סצנה ניתן להשתמש כדי לתאם את ההשפעה של מספר רב של זרקורים, על מנת לייצר אפקט טוב יותר. אור המבול חשוב לציין כי הזרקור לא יכול להיות בנוי יותר מדי, אחרת דיאגרמת האפקט יופיע משעמם ונוקשה. אז את האפקט הרגיל של הפקת התמונה, לשים יותר תשומת לב הפרמטרים התאורה ואת הפריסה של ההשפעה הכוללת של סצינה של חוש האור של ההשפעה, ניסיון שנצבר יותר, אור המבול הורים מיומנויות ההתאמה תאורה.

תאורה רבים יכולים לשמש בסצנה כדי להפיק תוצאות טובות יותר. Floodlight הוא הנפוץ ביותר בתרשים האפקט של מקור האור, בסצנה ניתן להשתמש כדי לתאם את התפקיד של מספר רב של זרקורים, על מנת להשיג השפעה טובה יותר. אור המבול זוהי הדרך הטובה ביותר להאיר אובייקט לכל הכיוונים מנקודה אחת לאחרת, באמצעות אותו אנלוגי נורות ונרות. Floodlight ניתן למקם בכל מקום בסצינה. לדוגמה, ניתן להציב אותו מחוץ לטווח המצלמה או בתוך אובייקט. אור המבול זה נפוץ להשתמש בצבעים שונים של אור הזרקורים במרחק של למקום. הזרקורים האלה יכולים להטיל צללים ולערבב אותם על הדגם. בגלל טווח תאורה של אור הזרקורים הוא גדול יחסית, את האפקט תאורה של אור הזרקורים קל מאוד לנבא, ויש שימושים עזר רבים עבור סוג זה של אור, למשל, אור המבול הצבת הזרקור ליד פני השטח של האובייקט יהיה לייצר בהיר אור על פני האובייקט.

שים לב כי הזרקור לא יכול להיות בנוי יותר מדי, אחרת האפקט יופיע שטוח משעמם. לכן, בזמן הייצור מפה אפקט השפעה, להקדיש יותר תשומת לב פרמטרים התאורה ואת הפריסה של אפקט שלם של סצנה של האור של ההשפעה, לצבור ניסיון, אור המבול לשלוט במיומנויות ההתאמה תאורה.

יישום של מנורת אור אומני

בתור אחד המוצרים החשובים של שוק המנורה, הזרקורים מוחלים בהדרגה בתעשיות שונות. Floodlights משמשים הטובה ביותר כדי לדמות נורות ונרות כי הם מאירים אובייקטים באופן שווה מנקודה אחת לאחרת.

זרקורים אינם זרקורים, אורות הקרנה, זרקורים. אור המבול אור הזרקורים מפזר מאוד, אור ללא כיוון ולא קרן ברורה, וכתוצאה מכך צל רך ושקוף, התאורה של אובייקטים היא הרבה יותר איטית מאשר כאשר מואר עם זרקורים, ואפילו כמה אור זה מחליש מאוד לאט, נראה כמו מקור אור שאינו מייצר צל. הזרקור מטיל קורות כיווניות, צלולות, המאירות שטח מסוים.


קטלוג מוצרים
צור קשר

דוא ל: aaron89@sina.com


Zip/רישום קוד: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

פקס: 86-514-84212540